2018 En Hızlı DNS Adresleri

Dns Yavaşlayan internetinizi hızlandırabilir kapalı olan İnternet sitelerini açmanıza yarayabilir.2018 En Hızlı DNS Adresleri nedir ? güncel hızlı dns adreslerini sizler için derledik.DNS nedir ? Alan Adı Sistemi . İngilizce Domain Name System olarak okunur.Çekdiginiz verilerin bir yol haritası gibi düşünün.

2018 En hızlı DNS Adresleri Listesi

SAĞLAYICIBİRİNCİL DNS SUNUCUSUİKİNCİL DNS SUNUCUSU
Level3209.244.0.3209.244.0.4
Verisign64.6.64.664.6.65.6
Google8.8.8.88.8.4.4
DNS.WATCH84.200.69.8084.200.70.40
Comodo Secure DNS8.26.56.268.20.247.20
OpenDNS Home208.67.222.222208.67.220.220
Norton ConnectSafe199.85.126.10199.85.127.10
GreenTeamDNS81.218.119.11209.88.198.133
SafeDNS195.46.39.39195.46.39.40
OpenNIC96.90.175.167193.183.98.154
SmartViper208.76.50.50208.76.51.51
Dyn216.146.35.35216.146.36.36
FreeDNS37.235.1.17437.235.1.177
Alternate DNS198.101.242.7223.253.163.53
Yandex.DNS77.88.8.877.88.8.1
UncensoredDNS91.239.100.10089.233.43.71
Hurricane Electric74.82.42.42
puntCAT109.69.8.51
Total
0
Shares

Bir Cevap Yazın