"Enter"a basıp içeriğe geçin

5 modern mutfak modeli

Bu yazımızdaki mutfak tasarımları ile evinize eşsiz bir ortam sağlayabilirsiniz, tüm aile ve arkadaşlarınızı ağırlamak için kullanabileceğiniz ferah mutfak modelleri bu yazımızda. Tasarımlarda beyaz ve koyu gri hakim olduğundan bulunduğu ortama ferahlık vermektedir.

mutfak modeli

Bu mutfak modelinde yaşam alanı ve mutfağı birleştiren bir tasarım kullanılmıştır, beyaz ve kırmızı ile uyumlu olan göze hoş görünen bir kombin ile tamalanmıştır.

mutfak modeli 1

Yenilikci bir tasarım olan bu model de ocak, tavlumbaz gibi eşyalar büyük bir masayı andıran bu tasarımın içerisine gizlenmiştir.

mutfak modeli 2

Eşsiz ve karakterize bir tasarım olan bu mutfak modelinde ovalleştirilmiş köşeler mutfağa özel bir görünüm kazandırmış. Sade bir tasarım olması şıklığı çn plana taşımıştır.

mutfak modeli 3

Çok şık bir tasarım ile duvarda askıda kalan mutfak modelinde duvarda hoş bir dekor olarak göz doldurmakta. Mutfak ile yaşam alanını yine birleştirip sıcak, modern ve yenilikci bir ortam oluşturuyor.

mutfak modeli 4

Tüm duvarı kaplayan bu ahşap mutfak modelinde sadelik ön planda tutlmuştur. Gözü yormayan ve aradıklarınızı kolayca bulabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.

Total
0
Shares

İlk Yorum Sizden Gelsin

    Bir Cevap Yazın

    %d blogcu bunu beğendi: