"Enter"a basıp içeriğe geçin

En iyi e-ticaret eklentileri

WordPress e-ticaret eklentisi kullanarak online bir mağaza açmak mı istiyorsun? Bu makalede, en iyi ücretsiz WordPress e-ticaret eklentilerinin bir listesini sizlerle paylaşacağım. Bu eklentiler sizin e-ticaret siteniz için ihtiyacınız olan tüm araçlara sahipler.
İşte ücretsiz e-ticaret eklentilerinin en iyi  işlevselliklerini açıklayan bir liste.

 

Woocommerce Plugin

WooCommerce

WooCommerce WordPress temaları ile ünlü WooThemes ekibi tarafından geliştirilmiştir.

Ücretsiz olmasına rağmen, bu e-ticaret eklentisi ürünleri, vergilendirmeyi, ödeme yöntemlerini, kuponları, teklifleri ve daha bir çok gelişmiş işlevsellikleri yönetmeye olanak sağlar.

Ayrıca, online mağaza performansını kolayca izleyebileceğiniz bir analiz paneline sahiptir.

WooCommerce tamamen özelleştirilebilir ve kişiselleştirilebilir, PayPal gibi çeşitli ödeme sistemleri entegre edilmiştir.

Şüphesiz, WordPress e-ticaret için en popüler ve profesyonel eklentilerinden biridir WooCommerce ve bu nedenle sizlere Googfan.com aracılığıyla ilk sıradaki tavsiyemdir.

 

Kendi temalarınızı yapmak için başlangıç

Kod bilmeden nasıl bir WordPress tema oluşturulur?

 

Easy Digital Downloads

Easy Digital Downloads

Bu e-ticaret eklentisi geçen yıl büyük bir başarı elde etmiştir.

Easy Digital Downloads, web sitesinde dijital dosyalar satmak isteyenler için ideal bir çözümdür. Farklı ödeme yöntemlerinin entegrasyonu, analiz sayfaları, promosyonlar ve çok daha fazlasına sahiptir.

Zaten denemiş olan WordPress kullanıcılarının hemen hemen hepsinden tam not almış ve en popüler e-ticaret eklentilerinden biri olmuştur.

 

WordPress Simple PayPal Shopping Cart

WordPress Simple Paypal Shopping Cart

Eğer tercih edilen ödeme yönteminiz olarak PayPal kullanıyorsanız, bu e-ticaret eklentisi tam size göre.

Aslında, shortcode aracılığıyla bir “Sepete ekle” düğmesi ekleyip müşterilerinize bu kanal aracılığıyla kolayca ödeme yapma imkanı sunuyorsunuz.

 

Ecwid Shopping Cart

Ecwid Shopping Cart

Bu e ticaret eklentisi ürünlerini online satmak isteyenler için çok uygun bir başka çözümdür.

Ecwid eklentisinin en ilginç yönleri Facebook, MySpace gibi birçok sosyal kanallar için online mağaza yöneticisi ve tüm büyük sosyal ağlara bağlanabilir olmasıdır.

 

TheCartPress eCommerce Shopping Cart

The cartpress ecommerce shopping cart

Esnek ve zengin özellikli başka bir eklenti : uluslararası satışları destekleyen (farklı nakliye maliyetleri, vergileri ekleme seçenekleri vs…), fiziksel ve dijital ürünleri satmak ve aynı zamanda farklı filtreler uygulayabileceğiniz kataloglar oluşturmanıza olanak sağlar.

Eğer ulusal sınırların ötesinde müşteri tabanını genişletmek istiyorsanız gerçekten önemli bir çözüm olacaktır.

 

WP E-Commerce Plugin

WP eCommerce

2,5 milyon indirme ile, WP ecommerce en popüler e-ticaret eklentilerinden biridir ve bir ürün kataloğu oluşturup yönetmek için idealdir.

Her türlü temaya kolayca entegre edilebilir ve geniş bir ödeme yelpazesine sahiptir.

Buna ek olarak, görünüm ve temayı ne zaman isterseniz değiştirebilirsiniz.

Uzantıları aracılığıyla yeni işlevsellikler eklenebilir, mesela abonelik için üye alanı, ürün görüntüsü için slideshow ve çok daha fazlası.

 

Aşağıdaki yorum kutusunu kullanarak önermek istediğiniz e-ticaret eklentilerini bizlerle paylaşmaktan ya da bir yorum bırakmaktan çekinmeyin. Her zaman deneyimlerinizi ve fikirlerinizi öğrenmek isterim.

Total
0
Shares

İlk Yorum Sizden Gelsin

    Bir Cevap Yazın

    %d blogcu bunu beğendi: