"Enter"a basıp içeriğe geçin

Kod bilmeden nasıl bir WordPress tema oluşturulur?

Web sitenizin grafik tasarımı için bazı iyi fikirleriniz var, ama bunları uygulamaya koyamıyor musunuz? Kodlama bilmiyorsunuz ama bloğunuz için bir WordPress tema oluşturmak mı istiyorsunuz? Merak etmeyin yalnız değilsiniz.

Bu yazı size en ufak bir kod bilgisine sahip olmadan kendi temanızı yapmakta kullanacağınız araçları göstermeyi hedeflemektedir.

Bu ürünlerin hiçbiri CSS tasarımı hakkında öğrenebileceklerinin önüne geçmesine izin vermemen gerektiğini akılda tutmak gerekiyor, ama kesinlikle sitenizde deneyler ve grafikler gerçekleştirmek için daha fazla yaratıcılık, özgürlük ve yeterli alan sağlar.

İşte WordPress siteniz için bir tema oluşturabileceğiniz araçlar listesi:

Lubith

Lubith

Lubith sürükle ve yapıştır editörü ile kendi WordPress temanızı yapmaya olanak sunan ücretsiz bir web uygulamasıdır. Yeni başlayanlar için oldukça uygundur: ücretsiz sürümünün işlevselliği sınırlıdır ve tam potansiyel için Pro sürümünü yılda 87 $ karşılığında satın alabilirsiniz. Sitede ayrıca uygulamanın tüm özelliklerini öğrenmek ve doğru şekilde kullanmak için çeşitli öğreticiler yer alıyor.

 

Template Toaster

Template Toaster

Template Toaster WordPress temaları ve daha fazlasını geliştirmeye adanmış premium bir yazılımdır. Farklı bir şekilde her sayfayı özelleştirme imkanı ile, HTML5 ve CSS3 üzerinde tam bir kontrol sağlar.

Sitede bu yazılım ile yapılan farklı temalar bulabilirsiniz ve ayrıca çeşitli özellikleri test etmek için deneme sürümüne erişebilirsiniz.

Daha sonra temel sürümü 39,99 $ dan başlayan fiyatlarla satın alarak devam edebilirsiniz.

 

Headway

Headway

Headway da temel sürümden yararlanmak için 59 $ gibi bir rakamı gözden çıkarmak gerekiyor. Headway aslında bir temadır tüm diğer WordPress temaları gibi yüklenir, ama bu son derece basit ve sezgisel sürükle ve bırak için optimize edilmiş bir görsel editörü sağlayan özel bir pano aracılığıyla kişiselleştirilmeye son derece kolay bir şekilde olanak sağlar. Güncellemeler her güncelleştirmenin ardından bir yıllık bir süre sonra ayrı ayrı satılır.

 

Bu yazıda size kodlama bilmeden tema oluşturabileceğiniz premium ve bedava araçlar sunduk.

Bu çözümler ile daha sonra başkaları tarafından oluşturulan temalara güvenmek zorunda kalmadan sitenizi özelleştirebilir herhangi bir tasarım ve programlama bilgisine sahip olmadan yaratıcılığınızı ortaya çıkarabilirsiniz.

Tecrübelerinizi bizlerle paylaşmaktan kaçınmayın, kullandığınız brogramları ve siteleri yorum kısmından lütfen bildirin.

Total
0
Shares

İlk Yorum Sizden Gelsin

    Bir Cevap Yazın

    %d blogcu bunu beğendi: