"Enter"a basıp içeriğe geçin

Seo Analiz servisimiz açılmıştır!

Yeni servisimiz seo analiz aracı hizmete girmiştir, hayırlı ve uğurlu olması dileğiyle. Bu hizmetimizden ücretsiz bir şekilde yaralanabilir, web sitelerinizi ve sayfalarınızı sınırsız olarak analiz edebilirsiniz. Analiz sonucunda: içerik, link, anahtar kelime analizi gibi birçok yönden siteniz taranır ve bir seo puanı ile birlikte sitenizi geliştirmek için seo tavsiyelerinde bulunulur.

Neler konusunda tavsiyeler verir? Sorusunu biraz daha açıklayıcı hale getirecek olursak: Seo analiz sayesinde web sayfanızdaki içerik-kod oranı ve headings tagları, meta etiket listesinin tamamı, iç ve dış bağlantılarının yüzdesi, sayfaların yüklenme hızını engelleyen içerikler ve seo tavsiyelerinde bulunarak kapsamlı ve tamamen ücretsiz bir seo analiz raporu sunar.

Arama motorları optimizasyonu için ideal bir araç olan bu servisimizi kullanıp, kendiniz test etmekten ve burada görüşlerinizi belirtmekten lütfen çekinmeyin sevgili dostlar. Yorumlarınız doğrultusunda Googfan daha iyi ve kaliteli bir şekilde gelişecektir.

Seo analiz hizmetiyle birlikte Bloglist hizmetine son vermeyi düşünüyorum, umduğum kadar rağbet görmedi ve hiç destek almadı. Biraz daha zaman tanıyacağım ona, malum talihsizlikler yüzünden bir ay kapalı kalan blog yeni yeni toparlanıyor.

Total
0
Shares

İlk Yorum Sizden Gelsin

    Bir Cevap Yazın

    %d blogcu bunu beğendi: