"Enter"a basıp içeriğe geçin

Yaşayan Steve Jobs ile selfie?

Steve Jobs amcanın ölümü, bildiğiniz üzere farklı şekillerde yorumlanmıştı. Bunların arasında, komplo teorileri bile yer alırken kimileri hala hayatta olduğunu iddia etmekte.

Apple’nin efsanevi bir numarası, Steve amcayı Brezilya’da kanlı canlı gören bir genç adam, bu anı ölümsüzleştirmek için bir selfie çekmiş. (Sabredemeyenler yazının sonuna bakabilir.)

Steve Jobs gibi çok sevilen biri kariyerinin zirvesindeyken sahneden inince, ölümü hakkında komplo teorilerinin çıkmasını bir yerde normal olarak karşılayabiliriz. Hatta zamanında Elvis Presley üstat için “ölmedi hala yaşıyor” dendiğini okumuştum, aynı durum Steve Jobs için de, ölümünün resmi olarak açıklanmasından hemen sonra başlamıştı.

Online olarak yayımlanan fotoğrafta ki kahramanımız belli belirsiz Steve amcaya benziyor ve bir tekerlekli sandalyede gezdiriliyor. Fotoğrafın direk çekilmesi yerine selfie yapılması, yeni bir fotoğraf olduğunu kanıtlıyor gibi, en azından bu sene çekildiğini anlayabiliyoruz. Bu da bize Steve Jobs’un resmi ölümünün açıklanmasından sonra olduğu bilgisini veriyor.

Tekerlekli sandalyeyi iten adam selfie çekilirken fark etmiş ve güzel bir poz vermiş gibi duruyor acaba o an aklından nelere geçiyordu doğrusu merak ediyorum.

Sizce, Steve Jobs yaşıyor mudur? Yoksa her sevilen kahraman gibi ölümüne inanmak istemiyor muyuz?

Steve Jobs yaşıyormu?

Total
0
Shares

İlk Yorum Sizden Gelsin

    Bir Cevap Yazın

    %d blogcu bunu beğendi: