"Enter"a basıp içeriğe geçin

Yıllar sonra Tracking

Bu sabah 11 km tracking (doğa yürüyüşü) yaptık, sabah 7:30’da yola çıkıp ortalama 15 dk araba yolculuğu ile parkurumuza ulaştık. Yaklaşık iki saat süren yürüyüşümüz oldukça güzeldi. Gözlemlediğim en güzel doğa olayı çam agıçlarından çıkan tam emin olamadığım buhardı. Tepeden baktığımda aşağıdaki çam ağaçları esrarengiz bir şekilde havaya sanki buhar saçıyordu gerçekten görülmeye değer bir manzara. Bu arada benim gibi ilk defa tracking yapacak olanlar için tavsiye: eşofman giyerek gidin, tempolu yürüyüşlerde hem daha rahat edersiniz hemde fazla terlemessiniz yaz kış fark etmez, ben normal bir yürüyüş olacağını düşündüğüm için normal kıyafetlerle gittim ama gel görki öyle değilmiş.

Son iki sene içinde hatırladığım kadarıyla üç defa havuza yüzmeye gitmekten başka bir şey yapmadım. Spor babında neredeyse sıfırım, bu aralar evde kendi başıma mekik, şınav falan yapıyorum eski göbeksiz halime geri dönmem lazım, çaktırmıyorum ama gömleklerim olmuyor artık hacılar durum vahim yani.

Bu yürüyüş iyi oldu iyi, biraz spor aşıladı kanıma sanki. İpin ucunu yakaladımı bırakmayacan artık göbeği eritene kadar ufaktan ufaktan çalışmaya devam bu arada unutmadan Zafer abime teşekkür ederim.

Total
0
Shares

İlk Yorum Sizden Gelsin

    Bir Cevap Yazın

    %d blogcu bunu beğendi: